MGU Marble, denizli mermer, denizli granit, Mermer, traverten

Mermer, Traverten, Marble, Granit, Mozaik, Duvar Taşı

MGU Marble Denizli, mgu marbla beige, onyx, granit, bazalt

Kurumsal

Geniş ürün yelpazesi ve modern teknolojisiyle dünyada popüler olan mermer ürünlerinin imalatı ve pazarlamasında 1999 yılından bu yana elde ettiğimiz tecrübelerimizi MGU Mermer adı altında birleştirdik.

Kalite ve renk çeşitliliği ile tüm dünyada çok beğenilen ve yoğun talep gören mermer, traverten, beige, onyx, granit, bazalt ve diyabazdan oluşan doğal taş ürünlerinin blok, plaka, fayans ve özel üretimler ve farklı yüzey işlemi alternatifleriyle müşterilerimize sunmaktayız.
Doğaltaşların yanında inşaat malzemeleri, seramik, porselen ve komposit ürünleri piyasaya sunmaktayız.
MGU Mermer kaliteli ürün ve doğru fiyat anlayışı ile birçok müşteriye hizmet vermektedir. Profesyonel tecrübelerimizi kalite standartlarımızı artırmak ve çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için kullanıyoruz.
Misyonumuz kaliteli ve farklı ürün çeşitliliğimizi yükselterek, daha geniş pazarlara hizmet sunmaktır.

 KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda uluslararası standartlara uygun, yasal mevzuatlar çerçevesinde, sektörel gelişmelere ayak uydurarak, “ Önce Kalite” anlayışıyla doğal taş ürünlerini sağlamayı, çevre bilinci ile doğaya saygılı hizmet sunmayı ekibimiz ile taahhüt etmek, yeni ve teknolojik ürünleri pazara sunmaktır.